Yükleniyor

Bonna’dan, kâğıt ve plastik kullanımına karşı bir koleksiyon: Softline

Premium Porselen Markası Bonna geri dönüştürülebilir ve sürdürülebilir ürünlerine her geçen gün yenilerini eklerken, yeme-içme sektöründe kâğıt bardak ve plastik kap kullanımını azaltacak bir koleksiyona imza atıyor. Yeni Softline porselen bardak koleksiyonu ile kahve tutkunlarına doğa dostu, sağlıklı ve rengârenk bir seri sunan marka, kâse olarak da kullanılabilen alternatif boy seçeneği ile aynı zamanda şehir yaşamına rahatlık katıyor.

 


2014 yılından bugüne HoReCa sektöründe faaliyet göstererek, otel, restoran ve catering sofralarında şıklık yaratan premium porselen markası Bonna,

 yeni koleksiyonu Softline ile yeme-içme sektöründe kâğıt bardak ve plastik kap kullanımını azaltmayı hedefliyor.  Doğaya ve yaşama saygılı üretimi benimseyen marka, kahve tutkunlarını da doğaya hak ettiği nezaketi ve özeni göstermeye davet ediyor. 


 Sağlıklı ve keyifli

Bonna, Softline Koleksiyonu ile kahveden alınan hazzı, porselenin saflığı ile artırıyor. Kullanıcılarına doğa dostu, sağlıklı ve rengârenk bir seri sunan marka, kâse olarak da kullanılabilen alternatif boy seçeneği ile aynı zamanda şehir yaşamına rahatlık katıyor. Siyah, beyaz, sage, sand, sky ve glorie olmak üzere 6 ayrı renkte üretilen bardaklar, 300 ve 350 cc’lik olarak satışa sunuluyor. 


Bonna’dan sürdürülebilir ipuçları


Sürdürülebilir üretim anlayışını marka kimliğinin merkezine koyan Bonna, dünyada 500 milyar kâğıt bardak ve 50 milyar plastik kapak tüketildiğini vurguluyor. İçerisindeki plastik kaplamadan dolayı kâğıt bardakların yüzde 99’unun geri dönüştürülemeyip, atık haline geldiği bilgisini paylaşan Bonna, porselen ve geri dönüştürülebilir ürünler kullanmak gibi basit adımlarla bu tüketimi dünyamız adına olumlu hale getirebileceğimizin ipuçlarını veriyor.


 

Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.