Yükleniyor

Comfort Zone ve Skin Regimen, Türkiye’deki Lüks Spa & Wellness Merkezlerinin ilgisini çekiyor

İtalya’dan dünyaya açılan lüks cilt bakım markaları Comfort Zone ve Skin Regimen, şimdi de Türkiye’deki SPA ve WELLNESS merkezlerinin büyük ilgisini çekiyor. İtalya'nın Parma kentinde yer alan Davines Village'da üretilen ve B Corp sertifikasına sahip olan bu markalar, cilt bakımında devrim yaratmaya devam ediyor. Haker Group temsilciliğinde Türkiye'de sunulan Comfort Zone ve Skin Regimen; geniş ürün yelpazesi, doğayı taklit eden aktif içerikleri ve Longevity Complex ile cilt bakımında en son teknolojileri ve cihazları kullanarak her cilt tipine uygun SPA deneyimi sunuyor.

 

Comfort Zone'un "bilinçli cilt bilimi" felsefesi ve "herkes için iyi bir yaşam" amacıyla hareket eden 40'tan fazla bilim insanından oluşan multidisipliner ekibi, doğal kökenli ve yüksek teknolojili içeriklerle cilt bakımında yeni bir çağ başlatıyor. Markanın doğadan ilham alan "biyomimikri" stratejisi, doğal kaynaklı maddelerin biyolojik özelliklerini inceleyerek etkili formüller geliştirilmesine ve bu eşsiz gücün ürünlerine aktarılmasına olanak tanıyor.

 

Longevity Complex ile Gençleştiren Bir Kaçış Molası

 

Comfort Zone ve Skin Regimen, cilt bakımında en son teknolojileri ve cihazları kullanarak SPA ve WELLNESS merkezlerinde benzersiz bir cilt ve vücut bakım deneyimi sunuyor. Bu deneyimin kalbinde ise Longevity Complex yer alıyor. Organik süper gıda özlerinden oluşan bu özel kompleks, cildin yaşlanma belirtilerini geciktiriyor, stres ve kirliliğe karşı koruma sağlıyor.

 

Comfort Zone ve Skin Regimen’ın yenilikçi çözümleri arasında, cilt bakımında kullanılan son teknoloji aletler de yer alıyor. Bu aletler, cilt analizi yaparak kişiselleştirilmiş bakım programları oluşturuyor ve Longevity Complex ile desteklenen ürünlerle birlikte kullanıldığında, ciltteki sorunlara özel çözümler sunuyor. Bu çözümler arasında cilt lekeleri, ince çizgiler, kırışıklıklar, akne ve sivilce izleri, cilt kuruluğu ve elastikiyet kaybı gibi sorunlar bulunuyor.

 

90’dan fazla ülkede uluslararası bir varlığa sahip olan Comfort Zone ve Skin Regimen, son teknolojiler eşliğinde bilimle harmanlanan eşsiz formüllerini dünyaca ünlü Spa ve Wellness merkezinde misafirleriyle buluşturuyor.

 


Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.