Yükleniyor

DoubleTree by Hilton Yüksekova, misafirlerine kapılarını açtı

DoubleTree by Hilton Yüksekova, konuklarını ağırlamaya başladı. Yüksekova Havalimanı’nın yanında konumlanan otel, büyüyen DoubleTree by Hilton zincirinin en son üyesi.

Otelde, jakuzili suite ve deluxe odalar dahil olmak üzere 163 oda bulunuyor. Otel, açık büfe kahvaltıyı Nehıll Restaurant’ ta, yerel ve uluslararası yemekleri ise çatı katında bulunan Cilo Restaurant & Bar’da, Cilo dağı manzarası eşliğinde, misafirlerine sunuyor.

Otel sahibi Seyfettin Karay, ‘’ Dünya standartlarındaki DoubleTree by Hilton markasını Hakkari’ye kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. DoubleTree by Hilton Yüksekova kesinlikle bölge için bir kilometre taşı olacak, bölgeye sosyal ve ekonomik açıdan büyük değer katacaktır’’ dedi.

DoubleTree by Hilton’da ayrıca üç toplantı salonu, rahatlatıcı bir SPA, fitness merkezi ve genç konuklar için bir oyun merkezi bulunmaktadır. Otel genel müdürü Ufuk Turan, ‘’İlk misafirlerimizi ağırlayacağımızdan ve Hakkari Yüksekova’nın güzel doğasını tanıtacağımızdan dolayı büyük heyecan duymaktayız’’ dedi.


Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.