Yükleniyor

Kempinski Hotel The Dome Belek, yenilenen villa konseptiyle misafirlerini bekliyor

 

Selçuklu döneminin esintilerini modern mimari anlayışı ile harmanlayarak günümüze taşıyan Kempinski Hotel The Dome Belek, Akdeniz’in büyüleyici kıyıları ve Toros Dağları’nın eşsiz doğasıyla yaklaşık 17 yıldır misafirlerini üst segmentte ağırlıyor.

Sezona yeniliklerle hızlı giriş yapan Kempinski Hotel The Dome Belek, yeni “Sultan Villas” ve villa misafirlerine özel olarak tasarlanmış “Sofra By The Lake” restoranında dünya trendlerine uygun olarak ilerlerken, kültürümüzün temel taşı olan Selçuklu dönemi esintilerinin getirdiği misafirperverliğini ve özgünlüğünü de dinamik tutuyor.

Avrupa’nın en büyük lüks zinciri Kempinski Hotels’in 125’inci yılını kutladığı bu günlerde, geleneksel ve modern mimariyi bir araya getiren dokuların bir arada sunulduğu 6 adet yeni lüks villası ve göl kenarında konumlanmış yeni konsept restoranı Sofra by The Lake ile Antalya Belek’e yenilik getirdi. Haziran ayında açılışı gerçekleşen Kempinski Sultan Villas, lüks ve konforu vazgeçilmez bir deneyim olarak sunuyor. Sofra by the Lake restoranı ile dünya lezzetlerinin bir arada sunulduğu menüsü ve organik ürünlerin tazeliği ve sağlığı ile misafirleri için gastronomi rüzgârı estirecek.

12 ay boyunca hizmet verecek olan Kempinskih Hotel The Dome Belek Sultan Villalarında konaklayacak misafirler, Lady in Red tarafından havaalanında karşılanarak, CIP terminalinde ağırlanıyor, konaklama boyunca butler servisi ve Sofra by the lake yeni restoranı aynı zamanda The Dome Sanitas SPA & Wellness gibi birçok konforlu hizmetlerden faydalanıyor.

Kempinski Hotels lüks hotel zinciri, 125 yıllık zarafet ile doğa saygısını her zaman hissettiriyor. Kempinski Hotel The Dome Belek, tüm oda ve villarında hayvanlar üzerinde test yapmayan Fransa’nın ünlü markası Diptyque ve yüzde 100 geri dönüşümlü ambalaja sahip bukletlerini konumlandırarak vurguluyor. Gerçekleştirdiği farkındalık yeniliği ile doğaya saygı, kaynakların sürdürülebilirliğine destek oluyor.

Global Hotel Alliance ile iş birliği içinde Kempinski Discovery sadakat programı ile de misafirlerine önem verildiğini bir kez daha öne çıkardı.

 

 

Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.