Yükleniyor

Marlen Hotel Denizli, kapılarını misafirlere açtı

Denizli’de konumlanan, 90 odasıyla, 200 kişilik kongre ve toplantı salonuyla konforlu konaklama hizmeti sunan Marlen Hotel, misafirlerini ağırlamaya başladı. Marlen Hoteller Gurubu Genel Müdürü Sebahattin Acar; "Denizli’de hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. İzmir’de başlayan Marlen Buca ve Marlen Bayraklı Otellerimizin ardından Denizli'deki yeni şubemizle büyümeye devam ediyoruz. Konaklamanın her anını eşsiz bir deneyime dönüştürmeyi hedefliyoruz" paylaşımında bulundu.

Marlen Hotel Denizli Müdürü Sevgi Acar, otelin tanıtıldığı basın toplantısında, "Önceliğimiz misafirlerimizin otelimizi tanıyıp, sunduğumuz hizmeti deneyimlemeleri ve buradan mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlamaktır. Misafirlerimiz evlerindeki rahatlığı otelimizde hissedecek," ifadelerini kullandı. Lokasyon Avantajı ve Modern Tasarım Fatih kavşağında yer alan Marlen Hotel Denizli, şehir merkezine yakın konumuyla dikkat çekiyor. Antalya, Muğla, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerin ana karayolu üzerinde bulunması, otelin ulaşım açısından büyük bir avantaja sahip olduğunu gösteriyor. Sebahattin Acar, "Marlen Hotel Denizli, modern ve kendine özgü dekorasyonuyla misafirlerimizi konuk ediyor" dedi.

200 Kişilik Toplantı Salonu Marlen Hotel Denizli, sadece konaklama değil, aynı zamanda iş dünyası için de önemli bir adres olma hedefinde. Otelin 200 kişilik toplantı salonu, çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapacak. Acar, "Otelimiz, toplantı, panel, konferans gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak," diyerek bu alanda da iddialı olduklarını belirtti.


Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.