Yükleniyor

MY Otel Danışmanlık, İstanbul’da yapılacak yeni otel projesi için işletme danışmanlığı anlaşması yaptı


Türkiye’nin birçok turizm bölgesindeki hatırı sayılır otel projelerinde imzası bulunan MY Otel Yatırım & Yönetim Danışmanlık firması, şimdi de Arnavutköy / İstanbul’ da bulunan ve HDSN Turizm ve Otel İşletmeciliği A.Ş. tarafından yapımı üstlenilen bir otel projesinin daha kusursuz bir şekilde hayata geçirilmesi için, yatırımcı Nesim Aras, Doğan Çeçen, Süleyman Semetay ve Hamit Kaplan’la işletme danışmanlığı anlaşması yaptı.

Yapımının 18 ayda tamamlanması beklenen ve İstanbul Havalimanına oldukça yakın olan otel, 4 yıldızlı ve 100 odalı olarak havalimanı bölgesi misafirlerine hizmet verecek. Otelin zincir marka anlaşması, açılış öncesi ve sonrası tüm çalışmaları MY Otel Yatırım & Yönetim Danışmanlık firması tarafından yönetilecek ve yönlendirilecektir. 

Bölgede artan talep ve arz yetersizliği konularına değinen ve proje hakkında detaylı bilgiler veren MY Otel Yatırım & Yönetim Danışmanlık firması kurucu başkanı Mehmet YÜCE şunları söyledi; “Otel projemiz lokasyon olarak çok doğru bir yerde konumlanmış durumda. Kapasite ve sınıflandırmamızı çok doğru planladık ve görüşmeye başladığımız Uluslararası zincir otel markalarından biriyle franchising anlaşması yaparak bölgenin önde gelen oteli olmayı hedefliyoruz. Bu görüşmelerde zaten sona yaklaştık. Yakında imza töreni ile bunu sektörümüze duyuracağız. Otelimiz Arnavutköy şehir merkezinde, sosyal donatılara, AVM, çarşı gibi alanlara çok yakın mesafede faaliyet gösterecektir. Ülkemizde yaşanan deprem felaketlerinden sonra projemizi daha da detaylandırarak, tüm güncel önlemleri alıyor ve uzun yıllar güvenle konaklama sağlanabilecek bir yapı haline getiriyoruz. Projenin onaylanmasına istinaden 18 ay gibi bir sürede de faaliyete geçmeyi planlıyoruz. Bu yatırımımızın hem kıymetli yatırımcılarımıza, bölgemize ve sektörümüze hayırlı olmasını diliyorum.”

Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.