Yükleniyor

Radisson Collection Hotel, Bodrum’dan Vitafit Sağlık Kampı

Bodrum’un en muhteşem koylarından Aspat Koyu’nun büyüleyici doğasında konumlanan Radisson Collection Hotel, Bodrum, Sanitas SPA iş birliği ile bedenen ve ruhen yenilenmek isteyenler için çok özel bir program sunuyor: Vitafit Sağlık Kampı. Dr. Ayça Kaya ve Bar Psikoloğu Ferhat Aydın’ın katılımıyla gerçekleşecek kamp, kişiye özel programlarla 20-25 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek.

 

Tatil herkes için farklı bir anlayışa hitap ediyor. Kimi gün boyu kumsalda ve denizde vakit geçirerek yorgunluğunu atmak isterken kimi eğlence odaklı bir tatili tercih eder, kimi ise sakin keşiflerin peşinden gider. Yaz-kış fark etmeksizin tatillerin en büyük ortak noktası ise zihnen ve bedenen bir yolculuğa çıkarak yenilenmekten geçiyor. Radisson Collection Hotel, Bodrum, misafirleri için benzersiz bir program hazırladı: Dr. Ayça Kaya ve Bar Psikoloğu Ferhat Aydın’ın katılımıyla Vitafit Sağlık Kampı.

 

Alanında uzman Dr. Ayça Kaya, programa katılan misafirlere kişiye özel muayene yaparak vücut analizlerini çıkaracak. Analizler sonucu hazırlanacak programlara ek olarak kontrollü kilo verme üzerine söyleşiler gerçekleştirilerek misafirlerin bilinçlendirilmesi hedefleniyor. Vitafit Sağlık Kampı’nda ayrıca, misafirler doktor kontrolü eşliğinde vücutlarına gerekli glutatyon minerali ve vitamin desteği alacak. Sağlıklı detoks içecekler ve kişiye özel hazırlanan menüler, kamp boyunca Sanitas SPA iş birliği ile sunulacak diğer ayrıcalıklı hizmetlerden birkaçı.

 

Türkiye’de ve dünyada ilk kez hayata geçirilen Bar Psikoloğu – Psikogösteri konseptinin yaratıcısı ve uygulayıcısı Ferhat Aydın, kamp sürecinde misafirlerle buluşarak psikoloji alanında konuşmalar yapacak. ‘’İnsanlar psikoloğa gitmiyorsa psikolog insanlara gitsin.’’ mottosuyla hayata geçirilen Psikogösteri formatında Ferhat Aydın, misafirlere temel psikoloji bilgileri verirken aynı zaman da bu bilgileri mizahla da harmanlayacak. ‘’Drink and talk show’’ olarak sunulan bu özel konsept, misafirlere bilgilendirici ve eğlenceli bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

 

Uzmanlar eşliğinde sağlık ve zindelik odaklı bir deneyim yaşamak isteyen misafirler, 20-25 Eylül tarihleri arasında Vitafit Sağlık Kampı’na katılabilirler. 2 gece 3 gün veya 4 gece 5 gün olarak konaklama seçeneği sunulan programda, kişiye özel vücut analizleri, zengin masaj alternatifleri, yoga ve nefes terapileri ve sağlıklı yaşama dair birçok etkinlik misafirleri bekliyor.

 


Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.