Yükleniyor

Swiss Inn by Continent Mersin, Şubat ayında açılıyor

Continent Worldwide Hotels’in açılış hazırlıklarını sürdürdüğü “Swiss Inn Akdeniz Mersin”, Şubat ayında misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

 

Tesisin iç dekorasyonunda son aşamasına gelindi ve personel alım görüşmelerine başlandı. 40 yılı aşkın bir süredir Akdeniz caddesi Mersin’de ‘Atlıhan Hotel’ olarak hizmetlerine devam eden otel, geçtiğimiz aylarda şirket yönetiminin genç girişimci Ali Han Yiğit’e geçmesi ile yeni bir vizyona kavuştu ve Continent Worldwide Hotels ile anlaşarak, Swiss Inn markası altında tesiste tadilata başladı.

 

Yeni Swiss Inn Hotel, şehrin en stratejik ve güzel noktalarından biri olan Akdeniz caddesinde bulunmakta ve ismini de Swiss Inn Akdeniz, Mersin olarak bulunduğu cadde’den almakta...

 

İş dünyasının beklentilerinin yanı sıra, bölgenin düğün ve kongre salonu ihtiyacını da karşılayacak olan otelde, toplam 98 oda, çeşitli ölçeklerde toplantı ve banket salonları, restaurantlar ve direk caddeye çıkışı olan coffee shop alanı bulunmakta.

 

Şirketin yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ali Han Yiğit “Yenilenen yüzü ile tesisimizin şehre yeni bir değer katacağını şimdiden bilmenin gururunu yaşıyoruz. Swiss Inn Hotel Mersin bölgesinde markanın ikinci tesisi... Continent Worldwide Hotels’i ve sunduğu markaları seçmemizdeki önemli etkenlerden biri, tesisleri için gerçekten doğru kurguları yapmaları ve markalarının değerini korumak adına marka alan biz yatırımcılara çok büyük destekler vermesi. Bu sebeple yeni markamız ile kısa sürede otelimizin iyi yerlere geleceğine dair inancımız tam” dedi.

 


Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.