Yükleniyor

Wyndham, Gürcistan'da yeni bir otel ve markalı rezidans açmaya hazırlanıyor

95'ten fazla ülkedeki yaklaşık 9 bin 100 oteliyle dünyanın franchise veren en büyük otel şirketi Wyndham Hotels & Resorts, Gürcistan'ın Karadeniz kıyısında ve aynı yerleşkede yer alacak olan Wyndham Grand Batumi Gonio ve Wyndham Grand Residences Batumi Gonio projeleri için anlaşma imzaladı. İki tesisin de 2026 yılında açılması planlanıyor. 

 

Gonio-Kvariati kıyısının harika manzaralarına bakan bir tepede yer alacak olan Wyndham Grand Batumi Gonio'nun, 300 modern süit ve misafir odasının yanı sıra, zengin bir restoran ve bar yelpazesi de dahil olmak üzere sınıfının en iyisi dinlenme olanakları bulunacak. En üst segmentteki otel, misafirlerine buhar odası ve saunaları da bulunan, fitoterapi ve şarap terapisi gibi seçenekler sunan bir spa alanı, açık ve kapalı havuzları ve fitness merkezi ile hizmet verecek. Wyndham Grand Batumi Gonio'da düğünlerin yanı sıra, konferanslara ev sahipliği yapacak geniş bir banket alanı da yer alacak. Aynı zamanda bir helikopter pistine de sahip olacak olan otel, spa tesislerinin yanı sıra zengin yeme-içme olanaklarıyla gerek iş gerek tatil konaklamaları için ideal seçenek olacak.

 

Wyndham Grand Residences Batumi Gonio'da 775 daire, süit ve sıra ev yer alacak. Misafirler, tüm restoranlar, barlar ve wellness alanları da dahil olmak üzere Wyndham Grand Batumi Gonio'nun sunduğu olanaklardan da yararlanabilecek. Wyndham Grand Residences Batumi Gonio, çocuklar için oyun alanı ve kış boyunca ısıtılacak çocuk havuzlarıyla, uzun süreli konaklayan aileler için de harika bir seçenek olacak. Tesisin helal spa hizmeti ve tıbbi rehabilitasyon merkezi de bulunacak.

 

Wyndham Hotels & Resorts Avrupa, Orta Doğu, Avrasya ve Afrika Başkanı Dimitris Manikis, "Gürcistan, kültürü, tarihi ve doğasıyla dünyaca meşhur bir ülke. Bu yeni proje, Gürcistan'da ve Avrupa'da büyümeye devam etme planlarımız açısından çok önemli bir aşama teşkil ediyor ve bu güzel ülkeyi ziyaret etmek isteyen her ziyaretçiye hitap edecek daha da fazla konaklama seçeneği sunmamıza yardımcı olacak" dedi.

 

Wyndham Grand Batumi Gonio ve Wyndham Grand Residences Batumi Gonio, 49 ülkede 1.550'den fazla markalı ve bağımsız tesisin yer aldığı portföyüyle üçüncü taraf otel yönetim alanında öncü bir şirket olan Aimbridge Hospitality tarafından işletilecek. Aynı yerleşkede bulunacak olan bu tesisleri, Gürcistan'da gayrimenkul inşaatı alanında uzman bir şirket olan European Village LLC geliştirecek.

 

European Village LLC Genel Müdürü Archil Partenadze, "Wyndham Hotels & Resorts ile iş birliğimiz, ziyaretçilerin Wyndham Grand Batumi Gonio ve Wyndham Grand Residences Batumi Gonio'yu tercih etmeleri için büyük önem taşıyan global bir hacimden, erişimden ve uzmanlıktan destek almamızı sağlayacak. Wyndham ile birlikte çalışmayı ve onların Gürcistan ve dünyanın farklı yerlerindeki güçlü varlığından yararlanmayı heyecanla bekliyoruz" dedi.

 

Wyndham Gürcistan'da şu anda Wyndham Grand Tbilisi, Ramada Plaza by Wyndham Batumi, Wyndham Batumi, Ramada by Wyndham Tbilisi Old City ve ikisi de Trademark Collection by Wyndham markası altında bulunan Tbilisi Chambers ve Grigoleti Beach Resort otelleriyle hizmet veriyor.

 

Wyndham'ın Gürcistan ve dünyanın her yerindeki otelleri, 103 milyondan fazla kayıtlı üyesinin dünya genelinde binlerce otel, resort tatil kulübü ve kiralık tatil evinde puan kullanmasına olanak sağlayan ödüllü sadakat programı Wyndham Rewards® kapsamında yer alıyor.

 

 

Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.