Yükleniyor

Yenilenen mimarisi ve yeni ismi ile Sea Valley Lodge misafirlerini bekliyor

Fethiye’nin güneybatısında, eşsiz doğal güzelliklere sahip Kabak Koyu’nda yer alan Sea Valley Bungalows, yenilenen mimarisi ve yeni ismi ile misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Doğa ile daha uyumlu ve sürdürülebilir bir görünüm kazanan Sea Valley Lodge yeni logosu ile de dikkat çekiyor. Logoda yer alan güneş, ay ve yıldız motifleri yeni başlangıçları, huzuru ve sakinliği temsil ediyor.

 

Herkes için bir otel anlayışıyla yaklaşık 35 yıldır Türkiye turizmine artı değer sağlayan Liberty Hospitality Group bünyesinde hizmet veren Fethiye’deki Sea Valley Bungalows yenilendi. Kapsamlı yeniliklerin yanı sıra hizmet alanlarının da genişletildiği otelin ismi de değişti. Fethiye’nin güneybatısında, eşsiz doğal güzelliklere sahip, dünyanın sayılı koylarından biri olarak kabul edilen Kabak Koyu’nda yer alan Sea Valley Lodge, bungalovların ötesinde yeni pek çok hizmetin sunulduğu ve mimarisi ile hayranlık uyandıran bir görünüme kavuştu. Bu değişikliklerle birlikte, otel, logosunda da değişikliğe gitti.

 

 

Yeni isim macera ve doğa ile özdeşleşiyor

 

Sea Valley Lodge, mimari açıdan yapılan yeniliklerle, misafirlerine daha geniş ve konforlu yaşam alanları sunarken, doğa ile iç içe olma deneyimini de güçlendirdi. Bu yenilikler, otelin fiziksel görünümünü ve sunduğu olanakları önemli ölçüde değiştirdi. Sea Valley Lodge’un yeni mimari anlayışı, doğa ile daha uyumlu ve sürdürülebilir bir yapı oluşturmaya odaklandı. Ahşap bungalovlar ve çevre dostu uygulamalarla misafirlere daha otantik ve huzurlu bir doğa deneyimi sunulması amaçlandı. Böylece otelin ismi de macera ve doğa ile özdeşleşmiş bir kavram olan ‘Lodge’ olarak değişti. 

 

Yeni logo güneş, ay ve yıldızların uyumunu simgeliyor 

 

Sea Valley Lodge’un yeni logosu da tesisin ambiyansına son derece uyumlu bir çizgiye sahip. Logodaki güneş motifi, yeni başlangıçları ve enerji dolu günleri simgelerken, otelin konumlandığı Kabak Koyu'nun enerjik yapısını temsil ediyor. Ay motifi ise gecenin huzurunu ve dinginliğini, otelin doğa ile uyumlu ve sakin atmosferini yansıtıyor. Otelin sunduğu unutulmaz deneyimleri ve gökyüzüne dokunma hissini yaşatan yıldızlar, da Kabak Koyu'nun berrak gecelerinde misafirlerin hayranlıkla izlediği doğal güzellikleri gözler önüne seriyor.

 

Kabak Koyu'nun eşsiz güzellikleri, ahşap bungalow’lar, doğa ile iç içe olan yapı ve sakin atmosferi ile Sea Valley Lodge, yoga ve meditasyon imkanları, misafirlerine ruhsal bir yenilenme ve huzur sunuyor. Misafirlerin kendilerini yenilenmiş ve huzurlu hissetmeleri için oluşturulan yeni marka kimliği de otelimizin misyonunu ve değerlerini en iyi şekilde ifade ediyor.

 

 

Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.