Yükleniyor

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda Turizm Öğrencileri için İzmir Marriott’ta Sektör Buluşması

Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, sadece bir kutlama değil, aynı zamanda geleceğe dair umutları yeşerten bir anlam taşıyor. Bu anlamlı gün vesilesiyle, İzmir Marriott’un deneyimli yönetim ekibi, İzmir Ekonomi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği öğrencileri ile buluştu.

İzmir Marriott’ta Sektör Profesyonelleri, Geleceğin Turizmcileri ile Bir Araya Geldi

İzmir Ekonomi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği öğrencileri için düzenlenen sektörel buluşma, geleceğin turizmcileri ile günümüz profesyonellerini bir araya getirdi. İzmir Marriott’un Genel Müdürü Sercan Korkusuz’un konuşmasıyla başlayan etkinlik, departman müdürlerinin turizme ve sektörün dinamiklerine dair detaylar içeren konuşmalarıyla devam etti. Turizm hakkında önemli bilgilere ek olarak departman yöneticileri çalışma hayatları boyunca yaşadıkları komik ve unutulmaz anıları öğrencilere anlatarak, gençleri turizmin eğlenceli ve şaşırtıcı yönüyle tanıştırdı.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Bayramı'da Geleceğe Işık Tutmak

İzmir Marriott, kapılarını misafirlerine açtığı tarihten bu yana sektörde genç istihdamını arttırmak ve yeni mezun öğrencilerin kendilerini geliştirmesine destek olmak amacıyla pek çok projede yer almıştır. Düzenlediği öğrenci sektör buluşması etkinliğinde, gençlerin sektör profesyonelleriyle doğrudan iletişim kurarak kariyer hedeflerini şekillendirmelerini desteklemek amacıyla bugün ve yarın her zaman yanlarında olacaklarını taahhüt ederek bir araya gelmiştir.

Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.