Yükleniyor

Accor ve Sixt stratejik işbirliği yapacağını duyurdu

Dünyanın lider konaklama gruplarından Accor ve uluslararası en prestijli mobilite sağlayıcılarından SIXT, geleceğe yönelik stratejik iş birliği yapacağını duyurdu. Turizm sektöründe Avrupa'nın önde gelen iki şirketinin yapacağı bu işbirliği, dünya genelinde Accor'un konuklarına ve çalışanlarına ücretsiz cazip avantajlar sağlayacak. 

 

Bu iş birliği, iş ve eğlence amaçlı konaklayan misafirler için Sixt'in küresel marka görünürlüğünü de artıracak. Kapsamlı ve tamamen entegre bir ekosistem olarak, Accor ve çeşitli markaları, 110 ülkede ekonomik segmentten lüks segmente kadar 2 bin 500 otel ile 10 bin restoran ve barda benzersiz deneyimler sunuyor. Grubun portföyü içerisinde, Raffles, Fairmont, Sofitel, Swissôtel, Mövenpick, Pullman, Novotel ve Ibis ailesi gibi tanınmış markalar yer alıyor.

 

Yaşam tarzı bağlılık programı ALL – Accor Live Limitless ile Accor, konaklama sektöründe yeni standartları belirlemeyi sürdürüyor. Accor'un "Artırılmış Ağırlama" stratejisinin bir parçası olarak bu program, üyelere klasik otel standartlarının ötesine geçen unutulmaz ve aynı zamanda gündelik deneyimler sunuyor. Bu kapsamda üyeler, seyahatten sağlığa, spordan yeme-içme, alışveriş ve eğlenceye kadar çeşitli alanlarda benzersiz deneyimlere erişim olanağı yakalıyor. 

  

Sixt SE Uluslararası Pazarlama Kıdemli İdari Başkanı Regine Sixt yaptığı açıklamada: "Accor ile çalışmaktan mutluluk duyuyorum. Bu stratejik ortaklık, birbirinin önemini daha da artırmak isteyen iki güçlü markanın ittifakı. Turizm sektörünün iki üst düzey markası, sinerji yaratmak ve büyümeye devam etmek için güçlerini birleştiriyor. Gelecekte SIXT, ALL üyelerinin tercih ettiği güvenilir mobilite iş ortağı olacak." dedi.

 

Accor Sadakat ve İşbirlikleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Mehdi Hemici ise konu ile ilgili: "SIXT ile iş birliği yaptığımız için çok mutluyuz. Bu iş birliği, turizm sektöründe üyeler için yüksek katma değerli misafir bağlılığı programlarını geliştirmek ve sinerji yaratmak için aralıksız çalışan iki önemli şirketi bir araya getiriyor. Sektöründe lider olan SIXT ile yapacağımız iş birliği, ALL - Accor Live Limitless yaşam tarzı sadakat programımızı güçlendirirken, "Artırılmış Ağırlama" stratejimizi daha güçlü bir biçimde hayata geçirmemizi sağlayarak, dünyanın her yerindeki üyelerimize daha fazla benzersiz fırsat sunmamıza ve konuk deneyimimizi otellerimizin ötesinde geliştirmemize olanak tanıyacak. Mobilite, ALL stratejisinin giderek daha önemli bir unsuru haline gelirken, bu iş birliği ALL stratejimizi daha fazla geliştirip hızlandırmamıza yardımcı olacak." paylaşımında bulundu.

 

 

Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.