Yükleniyor

“Alman Altın Tasarım Ödülü 2022” Kärcher’in oldu

Olağanüstü tasarımlarıyla bugüne kadar İf Tasarım Ödülü ve Red Dot Tasarım Ödülü’nü alma başarısı gösteren Kärcher, K2 - K7 Smart Control Premium Serisi ile Alman Altın Tasarım Ödülü’nün de sahibi oldu. 

 

Temizlik teknolojilerinde dünya devi Kärcher, yüksek basınçlı K2-K7 Smart Control Premium Serisi ile standartlarını bir üst seviyeye taşıyarak yine önemli bir ödülün sahibi oldu. Benzersiz tasarım trendlerini keşfeden ve onurlandıran Alman Tasarım Konseyi bu yılki “Alman Altın Tasarım Ödülü”ne, K2-K7 Smart Control Premium Serisi ile Kärcher’i layık buldu. 1953 yılından bu yana tasarımda başarılı markaları destekleyen Alman Tasarım Konseyi, K2 - K7 Smart Control Premium Serisi’ni entegre uygulamaları ile kurulumundan temizlik sürecine kadar kullanıcılarına üst düzey konforlu kullanım sağlaması nedeniyle Kärcher’i ödüllendirdi. Sağlam tasarımlarının yanı sıra üstün performansı ile göz dolduran K2 - K7 Smart Control Premium Serisi temizlik teknolojilerinde de çıtayı yükseltiyor.

Olağanüstü müşteri deneyiminde fark yarattı

Uluslararası arenalarda üst üste önemli ödülleri alma başarısı göstermekten büyük mutluluk duyduklarını aktaran Alfred Kärcher Tasarım Direktörü Michael Mayer ödüle yönelik şunları aktardı: “Yüksek basınçlı temizleyici serimiz K2-K7 Smart Control Premium ile AlmanTasarım Ödülü'nü kazanmış olmaktan gurur duyuyoruz. Bu ödülle jüri, bir uygulamanın dijital desteği sayesinde artık kullanımı daha kolay ve güvenli olan ürünlerimizin olağanüstü müşteri deneyimini oluşturduğunu da bizleri onurlandırarak tescillemiş oldu.”

Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.