Yükleniyor

Antalya, Manavgat’a 90 oda kapasiteli 3 yıldızlı otel geliyor

Antalya ili Manavgat, ilçesi Side(Kemer) Mahallesi, 527 Sokak, No:4 (423 ada 10 parsel),(3479 m2 yüzölçümlü alan) mevkiindeki Hamide Demir tarafından yapılması planlanan Turizm Konaklama Tesisi projesi ile ilgili olarak 'Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir' kararı verildi.

 

Hamide Demir tarafından yapılması planlanan, 90 oda kapasiteli 3 yıldızlı turizm konaklama tesisinin, toplam proje bedeli 96.435.000 TL olarak belirlendi.

Faaliyet alanı kuşuçumu olarak; Antalya havaalanına 65 km, Antalya kent merkezine 85 km, denize 1.2 kilometre mesafede bulunuyor.

Yapılması planlanan tesis, üç blok şeklindeki yatak katları ve genel mekanlardan oluşacak olup, sırasıyla resepsiyon, lobi, lobi katında pasta salonu, lobi teras alanı hamam-Spa merkezi, 3 adet dükkan {market, oyun salonu, doktor ofisi-revir odası}, ana restoran, çok amaçlı salon, alakart restoran, 3 adet havuz ve makine dairesi, mutfak, mutfak depo ve soğuk hava depoları, çamaşırhane, trafo, personel alanları, açık otopark, yeşil alan bahçe bölümlerden oluşması planlanıyor. 

Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.