Yükleniyor

Barnathan Roof, misafirlerini boğaz manzarası eşliğinde, zengin açık büfe kahvaltısı ile ağırlıyor

Barnathan Roof, açık büfe kahvaltısını, Galata Kulesi, Boğaz ve Haliç’in keyifle izlenebileceği, Galata Bölgesi’ndeki en güzel manzara eşliğinde misafirlerine sunuyor.

 

Tarihi aslına uygun şekilde restore edilerek, özel konaklama tesisi olarak turizme kazandırılan Barnathan otelinin teras katında yer alan Barnathan Roof, ev yapımı reçelleri, kendi özel üretimi zeytinyağı ile tatlandırılmış lezzetleri, çiftlik ürünü özel peynirleri ve şeflerinin özel reçeteleriyle hazırlanan sıcaklarıyla misafirlerine özel sunumlarda bulunuyor. Zengin kahvaltı menüsü, mevsimine göre değişkenlik gösteren 40’ı aşan çeşit içeriyor. Özellikle hafta sonları yoğun talep gören Barnathan Roof’un tüm masaları Galata Kulesi manzaralı olduğu için, tüm misafirler için misafir memnuniyetini sağlayabiliyor.  70 kişiye kadar konuk kapasitesine sahip olan mekan, yerli kahvaltı misafirlerinin yanı sıra ağırlıklı İngiltere, Almanya, Fransa ve İspanya’dan olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden misafirlere hizmet sunuyor.

 

Barnathan Roof, planladığı yeniliklerle açık büfe kahvaltısını çeşitlendirmeye ve zenginleştirmeye devam etmeyi hedefliyor.  

 


Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.