Yükleniyor

BMS Design Center, 40.yıl kutlamaları kapsamında yeni koleksiyonlarını tanıttı

1984 yılında kurulan ve 40 yıldır iç mimarlara, mimarlara ve son kullanıcılara ithal mobilya dekorasyon konusunda hizmet sunan BMS DESIGN CENTER, 40. yılının onuruna özel kutlamalar düzenliyor. 6 Haziran’da gerçekleşen davete iş dünyası, cemiyet ve mimarlardan birçok ünlü isim katıldı. Armani / Casa, Baccarat, Poltrona Frau, Herman Miller ve Cappelini markalarının yeni iç ve dış mekan mobilya, aksesuar koleksiyonlarını yakından inceleme fırsatı buldular.

 

Davetin ev sahiplerinden CEO Neslihan Işık; “Yarım asıra yaklaşan Suat, Serdar ve Neslihan Işık tarafından işletilen aile şirketinin sürdürülebilir başarısı en iyi global tasarım markalarının ve estetik, ergonomik ve uzun ömürlü çağdaş mobilyalardaki araştırmalarının sonucudur.” diye bilgi verdi. 

 

Atıl Kutoğlu, Ebru Akel, Aslıgül Atasagun, İdil Unan, Kerem Postacıoğlu, Elif Edes, Hakan Helvacıoğlu, Kerem Erginoğlu ve Hasan Çalışlar davete katılan isimler arasında yer aldı.

 

Bms Desıgn Center İle Yaşayan Mekanlar

 

BMS DESIGN CENTER, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla kırk yılı aşan deneyimi ile dekorasyon sektöründe başarılı konut, otel ve ofis projelerine imza atıyor. İç mimari tasarım desteği ve satış sonrası servisiyle müşterilerine Etiler Nispetiye cad. Seheryıldızı sokakta bulunan mağazalarında konforlu deneyim yaşatıyor.

 

İstanbul Nispetiye cad. No:5 adresinde bulunan BMS DESIGN CENTER’da Giulio Cappelini, Jean Marie Massaud, Ludovica and Roberto Palombo,Neri and Hu, Roberto Lazzeroni, Michele De Lucchi, Jamie Hayon ve Marcel Wanders gibi trend belirleyen tasarımcıların ürünlerini koleksiyonunda barındırıyor. Geçmiş ve geleceğin tasarım zevkini birleştirerek özgür ve tasarım değeri yüksek yaşayan mekanlar yaratılmasına yardımcı oluyor.

 

BMS CEO su tasarımcı ve iç mimar Neslihan Işık BMS Design Center’da ürün çeşitliliği hakkında, “BMS Design Center’da Dünyanın en ünlü ve köklü tasarım markaları ile geçmiş ve gelecek arasında sağlam bir köprü kuruyoruz. Sürdürülebilir seçkin, global markaların tasarım mirasını bu şekilde aynı heyecan ve konfor ile 40 yıldır Türkiye’ye taşıyoruz.” dedi.

 

 

Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.