Yükleniyor

Cep Yakmayan Gemi Turlarına Çıkmak Artık Daha Kolay

Gemi seyahatleri ülkemizde de oldukça tercih edilen, seçenekleri ile tatil severlerin keyif aldığı ve rahat ettiği bir tatil türü olarak göze çarpıyor. Günümüzde gemi turları için farklı bütçelere hitap eden farklı programlar yer alıyor. Bütçe dostu bir gemi seyahati için ise erken rezervasyon fırsatlarını yakalamak büyük önem taşıyor. Seyahat uzmanı Ahmet Yazıcı, tatil öncesi tur promosyonlarını takip etmenin önemini vurgulayarak, fırsatların nasıl yakalanacağı ile ilgili açıklamalarda bulundu.


Adeta bir ‘yüzen otel’ olarak adlandırılan dev yolcu gemisi ile hayallerinizdeki şehirlere avantajlı fiyatlarla seyahat etmeye ne dersiniz? Turizm sezonunun canlanmaya başladığı bu dönemde tatilciler öncelikli olarak cep yakmayan, uygun fiyatlı seyahatlere ve turlara yönelirken, turizm uzmanları bütçe dostu bir tatil planı için erken rezervasyon ve promosyonları takip etmenin önemine değiniyor. Selectum Blu Cruises Genel Müdürü Ahmet Yazıcı “Misafirlerimize güvenli ve konforlu bir tatilin yanı sıra uygun fiyatlı tatil turu seçenekleri sunmayı öncelikli görevlerimizden bir tanesi olarak görüyoruz. Bünyemizdeki Selectum Blue Saphire gemisi ile gerçekleştirecekleri cruise tatili için misafirlerimiz avantajlardan yararlanarak yerlerini ayırtmış oluyorlar. Cruise gemi turlarımız için hazırladığımız promosyonlar ile misafirlerimiz hem ekonomik bir tatil yapmış oluyor hem de tatillerinden mutlu ayrılmış oluyorlar” ifadelerini kullandı.


“Mavi yolculuk İçin Promosyon Ayrıcalıklarından Yararlanın”

SelectumBlu Cruises Genel Müdürü Ahmet Yazıcı, tatil seçeneklerinde erken rezervasyonun önemine değinirken fırsatları değerlendirmenin tatilciler açısından ayrıcalıklı olacağını vurguladı. Yüzen oteli olarak tanımlanan gemi seyahatinin tatilciler için daha ekonomik olduğunu da belirten Ahmet Yazıcı “Uyguladığımız fiyat seçenekleri ve tur programlarımızla değerli misafirlerimize uzun yıllar hafızalarında kalacak bir tatil deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bu nedenle misafirlerimiz erken rezervasyon fırsatını değerlendirmelerini öneriyoruz” diye konuştu.

Gemi Seyahati İle Farkli Rotalar, Farklı Kültürler

Cruise seyahati ile kısa zamanda çok fazla rotayı ziyaret ederek, farklı kültürleri deneyimlemek mümkün. Cruise seyahatlerinin bu noktada turizmdeki talebi de karşıladığını belirten Ahmet Yazıcı, lüks yolcu gemisi SelectumBlue Saphire’in ayırt edici özelliklerine değindi. Yazıcı “Gemimizde 24 saat oda servisi bulunmakta. Farklı oda tipleri ve kat hizmetlerinden restoran çalışanlarına, aşçılarından animasyon ekibine kadar güler yüzlü ve deneyimli personelimiz ile misafirlerimize yapacakları tatil boyunca en üst kaliteden hizmet sunuyoruz” ifadelerini kullandı. 

Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.