Yükleniyor

“Continent Hotel Al Waha, Riyad, 10 Aralık’ta kapılarını açıyor”

Bin Daajam Hotel Company ile Continent Worldwide Hotels arasında geçtiğimiz aylarda imzaları atılan “Continent Hotel Al Waha, Riyad”ın açılışı 10 Aralık 2022 Cumartesi günü törenle gerçekleştirilecek

 

2008 yılından beri Al Waha Hotel olarak faaliyette olan otel, Continent Worldwide Hotels ile markalı yönetim anlaşmasını imzaladıktan sonra geçtiğimiz aylarda tadilata girdi ve 10 Aralık’ta yeni yüzü ile hizmete girmeye hazırlanıyor.

 

Continent Hotel Al Waha, Riyad, şehrin tam kalbinde, tüm alışveriş merkezlerine yakın olması ile avantajlı bir lokasyonda ve 82 özenle hazırlanmış standard oda ve suite odaya sahip... Yeni bir konsept ile kurgulanan “We Fit” SPA ve rekreasyon merkezi, çeşitli büyüklüklerde 4 toplantı salonu ve tüm gün servis veren restaurant, Lobby alanları da otelin vazgeçilmez mekanlarından.

 

Continent Worldwide Hotels, Bölge CEO’su Shady Boueiry, “Suudi Arabistan’daki ilk Türk Otel markalı otelin açılışını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Continent Hotel Al Waha, Riyad kısa sürede Türk misafirperverliğinin bu şehirdeki ikonu haline gelecek. Bu açılışımızı takip edecek diğer otellerimiz ile birlikte, tüm misafirlerimizin beklentilerini fazlası ile karşılayacağımıza hiç şüphemiz yok” dedi ve devam etti, “Orta Doğu bölgesinde 8 yeni projemiz de önümüzdeki aylarda faaliyete geçecek. Bunun yanı sıra diğer bölgelerimizde de devam eden projelerimiz yakında anons edilecektir”

 

Continent Worldwide Hotels yetkilileri, yurt dışındaki otellerinde de yine bir Türk iştirakı olan Elektra Web Otel (PMS) yönetim sistemi ile çalıştıklarını ve hem Türkiye menşeli otel markalarını yurt dışında yaygınlaştırmaya devam edeceklerini hem de Türk tedarikçilere destek vermeye devam etme konusunda kararlı olduklarını dile getirdiler.

 


Continent Worldwide Hotels hakkında: 

Continent Worldwide Hotels, 2003 senesinde kurulmuş; otel yönetimi, franchise ve danışmanlık üzerine faaliyet gösteren bir şirkettir. Bünyesinde farklı segment ve konseptlere hitap eden markalar (Continent Hotels & Resorts, AncyrA Hotels & Inns, Swiss Inn by Continent, Lofty Collection Hotels, JOMO Hotels, ZEEZ Hotels, “by Continent Collection”) barındırmaktadır.

 

 

Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.