Yükleniyor

Otelpuan baştan aşağı yenilendi

 

Misafirlerine gezip gördüklerini paylaşma, yorum yapma ve puanlama fırsatı sunan Otelpuan, web sitesini, logosunu ve marka kimliğini yeniledi. Odağına Z kuşağını alan marka, artık çok daha genç ve dinamik bir iletişim diliyle yoluna devam ediyor.

 

Bir Etstur markası olan ve sektörde 15 yılı geride bırakan Otelpuan; önümüzdeki süreçte genç misafirlere daha fazla gezip keşfetmeleri ve keşfettiklerini paylaşmaları için alan açmayı hedefliyor. Marka, bu hedef doğrultusunda harekete geçerek; web sitesini, logosunu, görsel dünyasını ve iletişim dilini tamamen yeniledi.

Ayrıca, yeni dönemde misafirler artık Otelpuan’dan yorumları okuyup, beğendikleri otele rezervasyon da yapabiliyor.

 

Dinamik, Genç, Pozitif

Gerçek misafir yorumları ile destinasyonları ya da tesisleri deneyimleyenlerin, henüz deneyimlememiş olanlara yardımcı olduğu, güvenilir bir rehber niteliği taşıyan Otelpuan, yeni dönemde odağına aldığı genç misafirlere daha yakın bir konumda durma hedefi ve “GEZİYORUM → KEŞFEDİYORUM → OTELPUANLIYORUM” mottosuyla bundan sonra gençler nereye, Otelpuan oraya! diyor.

Otelpuan’ın yenilenen dünyası, web sitesi ve sosyal medya iletişimlerinden başlayarak misafirlerin erişim sağladığı her mecrada uygulanmaya devam edecek.

 

Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.