Yükleniyor

Park Inn by Radisson Istanbul Airport, Odayeri’nde “Yaza Merhaba” Daveti Gerçekleşti

 

Türkiye’nin önde gelen seyahat acentaları ve medya kuruluşları, Park Inn by Radisson Istanbul Airport, Odayeri’nin şık restoranı Sotto Odayeri’nde, ‘’Yaza Merhaba’’ partisinde bir araya geldi. Misafirlerini, gün boyu kahvaltı ile ağırlayan Park Inn by Radisson Istanbul Airport, Odayeri, bununla birlikte  otel turu, davete sürpriz etkinliklikler, hediyeler ve canlı müzik ile keyifli bir etkinlik gerçekleştirdi. Park Inn by Radisson Istanbul Airport, Odayeri Genel Müdürü Okan Vuruşkaner ve deneyimli ekibinin uzun bir süredir büyük bir titizlikle hazırlandığı davette, katılımcı misafirler, otelin doğayla iç içe atmosferinde keyifli bir gün geçirdiler.

Bol oksijenli havası ve eşsiz doğa manzarası eşliğinde misafirlerine konforlu bir konaklama seçeneği sunan Park Inn by Radisson Istanbul Airport, Odayeri, dünyanın en büyük havalimanlarından İstanbul Havalimanı’na 10 dakika, iş merkezlerinin bulunduğu Büyükdere Caddesi’ne 20 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Park Inn by Radisson Istanbul Airport, Odayeri, renkli dekorasyonları ile dikkat çeken 97 adet odası, 4 adet toplantı salonu ve Garden Konferans Salonu ile üstün hizmet anlayışıyla misafirlerini ağırlarken, aynı zamanda yeni açılan şık restoranı Sotto Odayeri, açılır kapanır, tavanı ve camları ile doğanın ortasında yemyeşil manzarasıyla huzurlu kahvaltı ve yemek davetleri için ideal bir ortam sunuyor.

Dost canlısı otel, konuklarına, evcil kedi ve köpeklerini beraberinde getirebilme ayrıcalığı da veriyor. Misafirlerine, Freedie’s Bar’da arkadaşları ile güzel vakit geçirebilme ve havuz başında ‘Barbekü’ partisi düzenleyebilme olanağı sunan Park Inn by Radisson İstanbul Odayeri; her türlü konaklama, toplantı, düğün ve etkinlikler için konuklarını bekliyor.

 

 

 


Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.