Yükleniyor

Siesta Mobilya, otellere özel dış mekan mobilyalarıyla çözüm ortağı oluyor

Siesta, otellere yönelik dış mekan mobilyaları arasında yer alan Tropic şezlong ve Pacific Lounge setler ile kalite ve şıklığı bir arada sunuyor.

Dünyaca ünlü iç ve dış mekan mobilya markası Siesta, yaz mevsiminin yaklaşması ile otellerin dış mekan mobilyaları için birbirinden kaliteli ve dayanıklı alternatifler sunarak birçok otelin çözüm ortağı oluyor. Otellerin vazgeçilmezleri şezlonglar ve bahçe setleri için en modern ve özgün tasarımlarını sunan Siesta Mobilya Tropic şezlonglar ve en çok satan setleri arasında yer alan Pacific Lounge ile keyifli zamanların adresi oluyor. Siesta’nın dış mekan mobilyaları kaliteli yapılarıyla sıcak havanın olumsuz koşullarına karşın uzun ömürlü bir kullanım vadediyor.

Siesta Mobilya, Tropic şezlongta, eğri iki örgü ipliği ve usta renk kombinasyonları ile tekstil etkisi elde etmek için sunulan dirençli bir kumaş olan Batyline Duo kumaşını kullanıyor. Bu özel kumaş güneşe karşı dayanıklılığı, değişebilmesi ve esneme yapmaması ile dikkat çekiyor. İstiflenebilirliliği, gizli tekerleği sayesinde kolay taşınabilmesi ve 5 kademeli sırt pozisyonu ile güneşlenirken konfor ve şıklığı benimseyenler için vazgeçilmez bir şezlong olma özelliği taşıyan Tropic şezlongun 5 farklı renk seçeneği bulunuyor. Tropic şezlong özel olarak tasarlanan kolçakları ile de kullanım çeşitliliği oluşturuyor. Cam elyaf ile güçlendirilmiş polipropilen malzemeden üretilen kolçaklar, vidalarla şezlong çerçevesine kolayca sabitlenebiliyor.

Polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen Pacific Lounge set kolay kurulumu, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle iç ve dış mekan kullanımı için ideal bir ürün olarak dikkat çekiyor. 2 adet tekli sandalye, 1 adet ikili sandalye ve masadan oluşan set kolçaklı ve kolçaksız seçenekleri ve siyah, kum gri ve beyaz renkleri ile beğenilere sunuluyor.

 


Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.