Yükleniyor

Swiss Inn Thermal Resort, Ilgın Konya için ‘Start’ verildi

Continent Worldwide Hotels, özellikle Türkiye ve Orta Doğu’daki açılışları ve yeni projeleri ile birlikte Türkiyenin en yatırımcı dostu otel zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Geçtiğimiz aylarda, yine Türkiye Gayrımenkul sektöründe hızla büyümekte olan Master Realtor Türkiye ve Maliyetine Ev İnşaat Proje Geliştirme Firması ile 10 lokasyon ve 10 otel markalı işletmesi konularını içeren otel franchise ve yönetim sözleşmesi imzalanmıştı. Anlaşma gereği ilk proje olacak Swiss Inn Thermal Resort, Ilgın Konya için 5 temmuz tarihinde start verildi.

 

365 gün yaşanabilir ve her bir ünitenin sahiplerinin kendileri konaklamaladıkları sürelerde isterlerse otel konseptinde ünitelerini değerlendirebilecekleri ve gelir elde edebilecekleri, 4 yıl garantili amortisman süresi ve 20 yil garantili kira getirisi olan bu konsept otelin inşaatı yaklaşık 36 ay sürecek. Tesis toplamda 220 adet olan, 1+1 suite’ler, standart odalar ve exclusive villa’lardan oluşuyor ve içinde, a la carte restaurant ve kafeler, thermal sucak su havuzları ve soğuk havuzlar, aqua park, market, sağlık merkezi, SPA ve saunalar bulunduruyor.

 

Master Realtor Gayrimenkul ve Maliyetine Ev Genel Müdürü Mustafa Özcan; Bu yeni birliktelikten dolayı heyecanlı ve sevinçli olduklarını dile getirerek “Bugün ilk projemizin tanıtımını yapmak ve de inşaatına başlamış olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Continent Wordwide Hotels ve yönetim ekibi, gerçekten de konusunda uzman ve projelendirme aşamasında hiçbir zorluk çekmedik” dedi ve devam etti, “Yeni projelerimizi ve de konseptlerimizi, yakın zamanda duyuracağız, Türkiye’nin en kazançlı ve garanti gelirli, sisteminin Continent Worldwide Hotels’in de desteğini alarak kurulması yönünde de bir mutabakata vardık. Bu yeni fonlama ve yatırım ortaklığı sistemini de yakında duyuracağız”

 

Continent Worldwide Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Zagikyan ise, "Sayın Mustafa Özcan’a ve ekibine, projenin şekillendirilmesi sürecinde, ellerindeki tüm imkanları seferber ettikleri ve vizyonları ile bizlere destek oldukları için çok teşekkür ediyorum. Bu proje çok özel ve de çok güzel bir proje. Unutulmuş Anadolu ve Güney Kapadokya tanıtım vizyonumuz ile de oldukça örtüşen bir proje. 36 ay gibi bir süre çok uzun gibi gözükse de zaman hızla akıyor. Çok yakında tüm misafirlerimizi bu otelde ağırlayacağımız günler de gelecek ve bu özel tatil köyünde misafirlerimiz unutulmaz anılar ile dolu tatiller hediye edeceğiz” dedi. 


Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.