Yükleniyor

Continent Worldwide, Pakistan'da Yeni Bir Otel Markası Kurmak İçin Sözleşme İmzaladı

Türkiye’yi yurt dışında başarı ile temsil eden ve yurt dışında en hızlı büyüme ivmesine sahip olan otel markalarını bünyesinde bulunduran franchise ve yönetim firması Continent Worldwide Hotels ve Pakistan firması olan V Add Value Emlak Geliştirme Şirketi, bu şirketin geliştireceği tüm Rezidans ve Otellerde operasyon yönetim ve yeni bir marka kurmak için sözleşme imzaladı.

 

Continent Worldwide Hotels, günümüzde, Pakistan'daki iş ve emlak geliştirme şirketlerinin ihtiyaçlarına uygun, yarattıkları projelerde çatı bir marka olacak özel bir marka ve bu markanın operasyon standartlarını geliştirme yönünde gelen teklifi kabul etti. V Add Value ile iş birliği içinde, şirket yeni LAROM Hotels & Residences markasını Continent bünyesinde geliştirerek bölgeye özel konsept ve hizmet standartları ile kurgulayacak, ve kısa sürede Pakistan pazarında tanınmasına ve büyümesinde rol oynayacak. İmzalanan Mutabakat Zaptı (MOU), bölgedeki diğer gayrimenkul geliştiricileri ve otel yatırımcıları için de her iki firma ile iş birliği yapma fırsatlarının önünü açıyor ve LAROM Hotels & Residences by Continent ismi ile pazarlanacak bu ortak girişim markası altında kendi geliştirdikleri tesisleri de markalama şansı veriyor.

 

Kısa süre once, Continent Worldwide Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Zagikyan ve V Add Value Direktörü Khurram Hussain tarafından imzalanan sözleşme sonrasında, Ethem Zagikyan, ortaklık konusundaki heyecanını ifade ederek, "V Add Value ile iş birliği yaparak LAROM Hotels & Residences markasını Pakistan'a tanıtmaktan mutluyuz. Bu ortaklık, lüks hizmetleri ve yenilikçi çözümleri bir arada sunarak, Pakistan ve genel olarak Güney Asya konaklama standartlarını yükseltme vizyonumuzun bir olmasından dolayı oluşan doğal bir ortaklık. Çabalarımız sonrası, Pakistan'daki konaklama sektöründe önemli gelişmeler olacağına kuşkumuz yok" dedi.

 

Khurram Hussain ise, "Continent Worldwide Hotels ile olan iş birliğimiz, Pakistan'daki gayrimenkul ve konaklama sektörlerini yenilikçi fikirlerle dönüştürme misyonumuza büyük faydalar sağlayacak önemli bir adım. LAROM Hotels & Residences'in kaliteli konaklamada yeni bir ölçüt oluşturacağından ve iş geliştiricilere ve yatırımcılara benzersiz fırsatlar sunarak ülkemizde dünya standartlarında konaklama deneyimleri sunmanın temellerini atacağından eminiz" diye ekledi.

 

Bu stratejik ortaklık, Pakistan'daki konaklama sektörü ve yatırımlarını hareketlendirmeyi ve üst segment standartları, kaliteli hizmet anlayışını ve yeni trendleri birlikte sunmayı hedefliyor. Ortaklık yolu ile kurulan bu yeni marka, kaliteli gayrimenkul ve konaklama sektörünü geliştirecek ve yatırımcılara ve girişimcilere bir yol açacak, benzersiz fırsatlar sunacak ve Pakistan'da dünya standartlarında konaklama standartlarını oluşturacak. Açılan tesisler, Continent Worldwide Hotels bünyesinde yönetilecek, denetlenecek ve de rezervasyon sistemine dahil olacaklar.

Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.