Yükleniyor

Wyndham Hotels & Resorts, "The Meetings Collection" girişimi ile etkinliklere kolaylık ve avantaj sağlıyor

Wyndham Hotels & Resorts, etkinlik planlayanlara yönelik girişimi The Meetings Collection'ı Avrupa, Ortadoğu, Avrasya ve Afrika (EMEA) bölgesine yaygınlaştırıyor. The Meetings Collection, birden fazla otelde veya farklı yıllara yayılan tarihlerde etkinlik planlamayı kolaylaştırıyor ve ek avantajlar sunuyor.

 

Dünya genelinde 160'tan fazla oteli kapsayacak şekilde genişleyen The Meetings Collection ağına, Türkiye'den de sekiz otel dahil oldu. Girişime yeni katılan otellerden bazıları, rezervasyonu 23 Aralık'a kadar yapılacak etkinliklere özel bir promosyon da sunuyor.

 

The Meetings Collection girişimi, Wyndham Business programı kapsamında ilk olarak 2021 yılı sonunda ABD'de hayata geçmişti. Geniş bir marka yelpazesinden seçenekler sunan bu girişme katılan otellerin sayısı, EMEA bölgesindeki otellerle birlikte 160'ı aştı. Wyndham Hotels & Resorts'un Türkiye'deki 100'e yakın otelinden sekizi de The Meetings Collection kapsamında sunulan özellikleri etkinlik planlayanlarla buluşturmaya başladı.

 

The Meetings Collection’a katılan otellerde iki veya daha çok sayıda etkinlik düzenleyenler, iki kat Wyndham Rewards puanı kazanabiliyor. Ayrıca, etkinliklerdeki nihai katılımcı sayısının planlanan katılımcı sayısından düşük kalması halinde toplam etkinlik geliri üzerinden yüzde 5’e kadar tasarruf imkanı sağlanıyor. 

 

 

23 Aralık'a kadar rezervasyon kazandırıyor

The Meetings Collection'a katılan EMEA'daki otellerin 30'dan fazlası, sınırlı bir süreyle özel bir promosyon da sunuyor. Girişlerin 31 Mart 2023 tarihine kadar yapılacağı etkinlikler için 23 Aralık 2022 tarihine kadar rezervasyon yapanlar, ekip üyelerinin konaklamaları için harcadıkları her 1 ABD doları başına iki kat Wyndham Rewards puanı kazanabiliyor.

 

Promosyona Türkiye'den katılan oteller aşağıda sıralanıyor;

 

Ramada Plaza by Wyndham İstanbul City Center

İstanbul Kongre Merkezi'ne yürüme mesafesinde bulunan bu otelin 883 metrekarelik etkinlik alanında konferanslar için 559, yemekli davetler için 395 konuğun ağırlanabildiği altı toplantı odası yer alıyor.

 

Wyndham Grand İstanbul Europe

Basın Ekspres Yolu'ndaki konumundan Tüyap Kongre Merkezi ve CNR Expo Center'a kolay ulaşım imkanı sağlayan bu otelde, tamamı doğal ışık alan Büyük Balo Odası ve 14 toplantı odası da dahil olmak üzere 1.700 metrekarenin üzerinde esnek kullanımlı toplantı alanı bulunuyor.

 

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina

Anadolu yakasının en şık otelleri arasında yer alan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina'da, toplam 850 konuğun ağırlanabildiği 2.300 metrekarenin üzerinde esnek kullanımlı toplantı ve konferans alanı bulunuyor. 703 metrekarelik Kalamış Balo Salonu'nda yemekli davetler için 410 konuk ağırlanabilirken, 460 metrekarelik Moda Balo Salonu da yemekli davetlerde 385'e kadar konuğun ağırlanabileceği şekilde düzenlenebiliyor. Otelde, 12 - 240 konuğun ağırlanabildiği diğer seçenekler de bulunuyor.

 

Wyndham Grand Kayseri

Ticaretin Anadolu'daki kalbi Kayseri'nin en şık otellerinden Wyndham Grand Kayseri, şehrin havalimanına yalnızca 6 kilometre mesafede bulunuyor. Otelin 2.184 metrekare alana yayılan dokuz etkinlik alanında, toplam 850 konuk ağırlanabiliyor.

 


Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.