Yükleniyor

GlobeMeets B2B Networking Event 2024, 12 ve 13 Eylül Tarihlerinde Rixos Tersane İstanbul’da

GlobeMeets, turizm ve seyahat sektöründe bir araya getirdiği alıcı seyahat acenteleri ve hizmet sağlayıcıları ile geçen sene ilk organizasyonunu başarıyla tamamlayarak, sektörde prestijli, efektif ve katma değer yaratan bir platform oluşturmuştu. Bu platform, katılımcıların global pazarda rekabetçiliklerini artırmaları, yeni iş birlikleri kurmaları ve sektördeki en son trendleri öğrenmelerini sağladı.

 

GlobeMeets'in bu yılki etkinliği; 12-13 Eylül tarihlerinde yakın zamanda İstanbul'un gözde mekanlarından biri olacak olan Rixos Tersane İstanbul'da gerçekleşecek olup, yurt dışı seyahatlerin ve uluslararası iş birliklerinin yeni yönünü belirleyecek.

 

Geçen yıl gerçekleştirilen etkinlik; 26 şehirden 109 Hosted Buyer acente ve İstanbul'dan 700+ potansiyel buyer/alıcı acente temsilcisini 38 ülkeden 52 DMC, 7 hava yolu, 3 turizm ofisi, yurt dışından oteller ve daha birçok prestijli iş ortağı ile buluşturdu. Bu başarı, GlobeMeets'i sektörde fark yaratma ve yenilikçi iş birliklerine öncülük etme konusunda önemli bir platform haline getirdi.

 

Basın toplantısında 2024 projeksiyonu ile ilgili bilgi paylaşımı yapan GlobeMeets Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hüseyin Kurt, ‘’geçen sene ilkini gerçekleştirdiğimiz etkinliğimiz sektörümüzün ihtiyaç duyduğu efektif, iş birliğine dönük, fayda odaklı olması, kapalı bir etkinlik olup herkese açık olmaması, doğru alıcı ile doğru hizmet sağlayıcıyı buluşturma hedefini yakalaması ve sektörümüzde bu alanda ilk olması hasebiyle önemli bir boşluğu doldurdu. Geçen sene gerçekleştirdiğimiz etkinlik, tüm katılımcılardan neredeyse tam puan aldı. Oluşan çok yüksek memnuniyet ve teveccüh bizleri çok daha iyisini gerçekleştirmek adına kollarımızı sıvamamıza vesile oldu. Bu sene organizasyonumuzu hem merkeze, Rixos Tersane İstanbul’a taşıdık. Hem de 2 güne çıkarttık. İstiyoruz ki tüm paydaşlara çok daha fazla fayda sağlayalım ve çok daha fazla iş birliği oluşsun. Bu yıl, Türkiye'nin 26 şehrinden 125 Hosted Buyer acente ve 20 ülkeden 40 Hosted Buyer acenteyi ağırlayacağız. Aynı zamanda İstanbul'dan da 700+ buyer (alıcı) acentemizi de yine ziyaretçi olarak ağırlayacağız. Ziyaretçi ve misafirimiz olarak ağırlayacağımız potansiyel alıcı (Buyer ve Hosted Buyer) acentelerimizi 2 gün boyunca, 50 ayrı ülkede lokal acente hizmeti alabilecekleri DMC'ler, dünya genelinden turizm ofisleri, hava yolları, marketplace iş ortakları, yurt dışından oteller, sigorta ve vize hizmet sağlayıcıları ve yurt içinden sınırlı sayıda prestijli otellerimiz ile randevulu görüşmelerde, hızlı network yapabilecekleri lounge alanı ve bistro alanında bir araya getireceğiz‘’ dedi. 

Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.