Yükleniyor

Gloria Serenity Resort Misafirlerinden İlham Alarak Yeniden Tasarlandı

Gloria Serenity Resort, lüks ve sadeliğin benzersiz uyumuyla titizlikle tamamlanan renovasyon sürecinin ardından yeni yüzüyle misafirlerini karşılıyor


Gloria Serenity Resort, misafirlerinin mutluluğundan ilham alarak tasarlanan yepyeni yüzüyle konuklarını ağırlıyor. Yeniliklerle dolu bir renovasyon sürecini geride bırakan Gloria Serenity Resort, mimari detaylardan dekorasyona kadar köklü bir değişime hayat vererek kullanışlı ve konforlu alanlarıyla dikkat çekiyor.

Lüksü sadelikle buluşturan yenilik

Gloria Serenity Resort renovasyon süreci boyunca gerçekleştirdiği şık dokunuşlarla lobiden resepsiyona, karşılamadan ana restoran ve bar alanlarına kadar uzanan sayısız yeniliğe kapılarını açıyor. Ana binadan başlayarak oda ve villalara uzanan şık dokunuşların ardından yenilenen otel, Butler’dan pavilyon kullanımına kadar kişiye özel hizmet ayrıcalıkları sunuyor. Tüm oda ve villaların renovasyonuna ek olarak odalarda kullanılan mirror TV sistemi gibi iç alanlarda uygulanan mimari dokunuşlarla daha geniş kullanım alanı oluşturarak konaklama konforu artırılıyor. Çocuklara özel olarak tasarlanan Gogi Mini’de ise, anne-babalar yemekteyken çocuklar mini club ekibi eşliğinde keyifle ve güvenle zaman geçiriyor. Deniz manzarasına sahip üç terası olan ve misafirlerin daha keyifli zaman geçirmesi için dizayn edilen ikinci bir lobinin yanı sıra misafirlerin check out sonrası uçuş saatlerine kadar kullanabilecekleri duş ve giyinme kabinlerine sahip locker roomlar da otelin yenilikleri arasında yer alıyor. Misafirlerin yoğun ilgi gösterdiği fitness salonu da geniş iç tasarımıyla daha ferah bir kullanım alanı sunarken beden ve ruh dinginliğinin adresi Serenity SPA tatil sonrası günlük yaşantılarına dinç ve formda dönmek isteyen tüm misafirlerine hizmet veriyor.

Lezzet rotası A La Carte’lar

Gloria Serenity Resort güçlü gastronomisini her biri farklı konseptlerle hayata geçirilen yepyeni a la carte restoranlarıyla daha da güçlendiriyor. Bünyesinde yer alan ana restorana ek olarak a la carte restoran sayısını renovasyon sürecinde yeni açılan restoranlarıyla sekize çıkaran otel, Türk mutfağının yanı sıra İtalyan, Fransız, Japon mutfağından da seçkin lezzetler sunuyor. Gloria Serenity Resort 7/24 servis veren, Dünya mutfağından seçkin örnekler sunan Estela ve öğlenleri zengin menüsüyle misafirlerini ağırlayan üç farklı snack A La Carte restoranıyla tüm damak zevklerine hitap ediyor. Dünya mutfaklarının yanı sıra Türk ve Anadolu Mutfağı’nın en lezzetli reçetelerine yer veren A La Carte seçenekleri arasında ocakbaşı konseptiyle hayata geçen Kül ve Anadolu mutfağından esinlenen Chef öne çıkıyor. Anadolu’nun günümüz mutfaklarına miras niteliği taşıyan önemli tatları Chef’in güçlü menüsünde yer alıyor. Chef restoranda mevsiminde kullanılan yerel ürünler, modern teknikler ile yorumlanarak misafirlerin beğenisine sunuluyor. Otelin giriş katında yer alan Irish Pub, özellikle kış aylarında otel misafirlerine farklı bir bar konsepti yaşatmaya hazırlanıyor. Birbirinden farklı sunumlar ve içki çeşitlerinin yanı sıra dünya biralarının yer aldığı özel bir seçki de Irish Pub misafirlerini bekliyor.

Çevre dostu konaklama

Doğa ile iç içe lüks konaklama deneyimi sunan Gloria Serenity Resort, renovasyon çalışmalarında uyguladığı çevre dostu yaklaşımlarla da öne çıkıyor. Yatay mimariyle tasarlanan yeşil alanlara öncelik veren Gloria Serenity Resort, su ve elektrik tüketimini azaltan uygulamalarıyla da dikkat çekiyor. Çevre konusundaki hassasiyet ve su tasarrufunu destekleyen yenilikler arasında jakuzi yerine geniş kabinli banyolar ve enerji kullanımını verimli hale getiren hareket sensörleri yer alıyor. Aydınlatma sistemlerinden klima kullanımına kadar tamamı yüksek teknolojik, akıllı oda sistemiyle dizayn edilen odalarda güvenliği artırmak için kullanılan hareket sensörleri bulunuyor. Odadan belli bir saat boyunca herhangi bir hareket sinyali alınmadığında bu sensörler resepsiyona otomatik uyarı iletebiliyor.

Misafir memnuniyeti ilk sırada yer alıyor

Gloria Serenity Resort, misafirlerine yönelik hizmetlerinde de köklü bir değişime hayat veriyor. Yeni kurulan Glorian Guest Service ekibi, villa misafirlerine ilk günden itibaren tüm konaklamaları boyunca asistanlık yapıyor. Hem whatsapp üzerinden hem de yüz yüze misafirlerle ilgilenen asistanlar misafirlerin tatillerini daha konforlu ve kolay hale getiriyor. 

Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.