Yükleniyor

Setur, Uzakrota Travel Summit’21’de turizmin geleceğini konuşacak

Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur, Uzakrota Travel Summit’21’de 2 Aralık’ta gerçekleşecek “Turizm’de yarın; yakın ve uzak gelecek!” oturumuna ev sahipliği yaparken, 3 Aralık’ta da sektörün geleceğinin değerlendirileceği “The Next 5 Years Of Travel (Turizmde önümüzdeki 5 yılı)” oturumuna katılacak.  

Ülkemizin sayılı turizm etkinlikleri arasında yer alan ve dünyanın dört bir yanındaki seyahat endüstrisi profesyonellerini bir araya getiren Uzakrota Travel Summit, bu yıl 2-3 Aralık tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecek. Önemli paydaşların yer aldığı ve sektörün geleceğine ışık tutan oturumların olduğu etkinlikte, Setur Turizm Operasyon Direktörü Oktay Temeller görüşlerini paylaşacak.

Etkinlik kapsamında Setur sponsorluğunda “Turizm’de yarın; yakın ve uzak gelecek!” oturumunda, turizmin geleceği ve pandemi sonrasında değişen sektör dinamikleri ele alınacak.

 “The Next 5 Years Of Travel (Turizmde önümüzdeki 5 yılı)” oturumunda da önümüzdeki süreçte turizmde yaşanacak gelişmeler, dönüşen seyahat trendleri ve sektördeki yenilikler konuşulacak.

Setur’a iki ödül birden

Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur, en etkili turizm etkinliklerinden biri olan Uzakrota’nın 11’inci kez düzenlediği Uzakrota Travel Awards’da, küresel çapta yapılan halk oylaması sonucu Seturmice markası ile World's Leading MICE Tourism Agency kategorisinde birinci olurken Seturbiz markası ile de World's Leading Travel Management Company kategorisinde ikincilik ödülünün sahibi oldu.

Düzenlenen uluslararası ankette Setur olarak aldıkları ödüllerden gurur ve mutluluk duyduklarını ifade eden Setur Turizm Operasyon Direktörü Oktay Temeller, şunları söyledi: “Geldiğimiz noktada Setur olarak yeni dinamiklere hızlıca karşılık verdik ve güven ortamını sağlayabileceğimiz bir yapı kurduk. Önümüzdeki dönemde de teknolojik altyapımızı kullanarak misafirlerimizin güvenle seyahat edebilecekleri alternatifler yaratmaya, dünyamızı daha iyi bir noktaya taşımak için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi. 

Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.