Yükleniyor

“The Future Healthcare İstanbul 2021” konferansı sağlığa yön veren uzmanları buluşturuyor

 18-22 Ekim 2021, Fişekhane Etkinlik Merkezi’nde yapılacak olan konferansa, sağlık sistemine yön veren uzmanlar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu ve Ergin Ataman konuşmacı olarak katılacak. “Bilgiden İlham Alıyor, Bilimle Yaşıyoruz” temalı konferansta Türkiye’den ve yurt dışından sağlık sektörünün öncü isimleri bir araya gelecek. Tazefikir Group ve Future X Events tarafından düzenlenecek olan konferans, beş gün boyunca uzman konuşmacılar eşliğinde gerçekleşecek. Sağlık hizmetlerinin geleceği ile ilgili çığır açan yeni teknolojiler ve tedavi yöntemleri, geleceğin hastaneleri, sağlıkta yapay zekâ, sanal gerçeklik, robotik uygulamalar, nano-teknoloji, kişiselleştirilmiş tıp, giyilebilir teknolojiler, deep learning, koruyucu tıp, OTC’nin geleceği, uzay tıbbı, hasta dernekleri ve geleceğin tıp eğitimi gibi merak edilen konular konferansın programında yer alacak. Konferansa; sağlık sistemine yön veren politikacılar, üst düzey yetkililer, en etkili ve öncü bilim adamları, akademisyenler, sektörde öncü rolü olan klinik sağlık uzmanları, ilaç firmaları, hasta dernekleri, eczacılar, tıbbi cihaz üreticileri, sağlık sektöründe yer alan üst düzey yöneticiler, girişimciler, hastane yetkilileri ve sosyal medyadaki etkili sağlık profesyonelleri katılacak. 

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Dünya Metropolleri ve Yenilikçi Sağlık Anlayışları" başlığını taşıyan konuşmasıyla katılımcılarla buluşacak.

 

Yerel yönetimlerin sağlık sektörünün gelişim sürecinde üstlendiği rol, The Future Healthcare İstanbul Konferansı’nın önemli konu başlıkları arasında yer alacak. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, "Yerel Yönetimler ve Sağlık Sistemindeki Rolleri" konusunda görüşlerini paylaşacaklar. Konferansın bir diğer konuğu BTK Eski Başkanı Yrd. Doç.Dr. Tayfun Acarer ise yapacağı konuşmada "5G & Sağlık Hizmeti" konusunda merak edilenleri anlatacak. 2020/21 sezonunu Turkish Airlines EuroLeague Şampiyonu olarak tamamlayan ve aynı sezonda Türkiye Ligi'nde de şampiyon olan Anadolu Efes Spor Kulübü'nün Baş Antrenörü Ergin Ataman, konferansın önemli konuşmacılarından biri olacak.


 


Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.