Yükleniyor

The Peninsula Istanbul, 2024 World’s Best Awards’ta Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli Seçildi

The Peninsula Istanbul, New York merkezli seyahat dergisi Travel + Leisure tarafından her yıl hazırlanan ve seyahat sektörünün en iyilerinin seçildiği Travel + Leisure 2024 World’s Best Awards listesinde “No. 1 Europe City Hotel” (Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli) olarak seçildi.

 

Travel + Leisure 2024 World’s Best Awards listesinde Travel + Leisure'ın her yıl okuyucuları arasında dünyanın dört bir yanındaki seyahat deneyimleri ile ilgili düzenlediği anket ile yılın en iyi otellerine yer veriliyor.   

 

 The Peninsula Istanbul, her yıl yayınlanan ve milyonlarca okuyucuya ulaşan dünyanın en iyi yeni ve yenilenmiş 100 otelinin yer aldığı Travel + Leisure 2024 World’s Best AwardsNo. 1 Europe City Hotel” (Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli) olarak seçildi. Listenin tamamı Travel + Leisure Ağustos 2024 sayısında ve internet sitesinde yayımlanacaktır.

 

The Peninsula Istanbul Genel Müdürü Jonathan H. Crook, “Birinci yılımızı henüz geride bırakmışken, dünyanın prestijli seyahat yayınlarının başında gelen Travel + Leisure tarafından Avrupa'nın En İyi Şehir Oteli ödülüne layık görülmekten büyük mutluluk ve onur duyuyoruz. Bu başarıya, ekibimizin özverili misafirperverliği ve profesyonel hizmeti ile dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimizin değerli desteği sayesinde ulaştık. Misafirlerimizi İstanbul’un büyüleyici atmosferinde ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

 

The Peninsula Hotels'in dünya çapındaki zarif ve lüks otel portföyünün üyesi ve Türkiye’deki ilk oteli The Peninsula Istanbul, Karaköy semtinde üçü tarihi olmak üzere dört binadan oluşuyor. Otel, bünyesinde özel olarak dizayn edilen farklı kategorilerdeki 177 adet oda ve süit, tarihi yarımada manzaralı davet alanları, teras bahçeleri ve dış mekanları barındırıyor. Karaköy’de müze, restoran ve butiklerin yer aldığı bir deniz kıyısı yaşam projesi olan Galataport’taki konumu ile The Peninsula Istanbul; Galata Kulesi, Galata Köprüsü, Ayasofya Camii, Sultanahmet Camii ve Topkapı Sarayı’na yürüme mesafesinde benzersiz bir konaklama deneyimi vadediyor.  

Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.