Yükleniyor

TUI’den Voyage Otellerine 3 Ödül

Dünyanın en büyük turizm şirketlerinden TUI, her yıl sektörün en iyilerini belirliyor. Misafirlerin deneyimlerine ve geri bildirimlerine dayanarak verilen ödüller, bu yıl da dünya seyahat devi TUI tarafından açıklandı.

Bu yıl, Voyage Otelleri bünyesinde bulunan Voyage Bodrum, Voyage Belek Golf & Spa ve Voyage Sorgun; yüksek standartlı ve kaliteli hizmeti, misafir memnuniyeti konusundaki özeni ve yıllara dayanan tecrübesi ile TUI’nin en prestijli ödüllerinden biri olan TUI Global Otel Ödülü’nün sahibi oldu. Geçmişten bugüne pek çok farklı platform tarafından ödüllere layık görülen Voyage Otelleri, sektördeki başarısını taçlandırmaya devam ediyor.

 

TUI Global Otel Ödülü’nün sahipleri, Voyage Belek Golf & Spa, Voyage Bodrum ve Voyage Sorgun oldu.

Antalya’da yeşilin bin bir tonu içerisinde, şehrin gürültü ve karmaşasından uzak, yarattığı ‘Voyage’ kalitesi ve konforuyla hem yetişkinlere hem de çocuklara unutulmaz bir tatil yaşatan Voyage Belek Golf & Spa, dünyanın en büyük turizm şirketlerinden TUI’nin Global Otel Ödülü’nü kazandı. Bodrum’un huzur verici deniz ve doğa manzaralı oteli Voyage Bodrum, Ultra Her Şey Dahil (+16 sadece yetişkinler) konseptiyle hizmet veriyor. Voyage Bodrum, TUI’nin en prestijli ödülleri arasında bulunan TUI Global Otel Ödülü’ne layık görüldü. Lüks konaklama alanları, özgün yeme-içme olanakları ve eğlence imkanlarıyla mükemmel deneyimler sunan Voyage Sorgun, misafir deneyimleri ile belirlenen TUI Global Otel Ödülü’nü almaya hak kazandı.

 


Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.