Yükleniyor

Continent Hotels ve Master Realtor Gayrimenkul, Türkiye’de 10 otel için ön anlaşma imzaladı

Türkiye’yi yurt dışında başarı ile temsil eden ve yurt dışında en hızlı büyüme ivmesine sahip olan otel markalarını bünyesinde bulunduran franchise ve yönetim firması Continent Worldwide Hotels, geçtiğimiz günlerde, yine Türkiye Gayrımenkul sektöründe hızla büyümekte olan Master Realtor Türkiye ve Maliyetine Ev İnşaat Proje Geliştirme Firması ile 10 lokasyon ve 10 otel markalı işletmesi konularını içeren otel franchise ve yönetim sözleşmesi imzaladı.

 

Continent Villas & Suites Konya, ‘powered by Master Realtor’ markası ile işletilecek, bu tesis, yeni nesil yaşam alanı konseptinde tasarlanan grubun ilk tesisi olacak ve içinde, SPA, sağlık merkezi, hamam ve sauna, açık ve kapalı havuzlar, muhtelif café ve restaurant’lar barındıran, termal suyu olan, ve Türkiye’nin tek içilebilir mineral suyuna sahip olan bu ilk tesisin inşaatı, Ilgın, Konya’da başlayacak ve, standard oda, suite odalar ve villalar toplamında 200 ünite’ye sahip olacak.

 

Master Realtor Gayrimenkul ve Maliyetine Ev CEO’su Mustafa Özcan Bu yeni birliktelikten dolayı heyecanlı ve sevinçli olduklarını dile getirerek “365 gün yaşanabilir ve her bir ünitenin sahiplerinin kendileri konaklamaladıkları sürelerde isterlerse otel konseptinde ünitelerini değerlendirebilecekleri ve gelir elde edebilecekleri, 4 yil garantili amortisman süresi ve 20 yil garantili kira getirisi olan bu konseptin yönetimi için doğru operator partner’i ararken diğer firmaların haricinde Continent Worldwide Hotels ile de görüştük. Aklımıza en yatan ve gayet şeffaf bir şekilde tüm kurguları bizlere açıklayan, bu yolda beraber yürüyebileceğimizi toplantımızın ilk dakikalarından itibaren bize hissettiren, tek firma Continent Worldwide Hotels oldu. Önümüzdeki aylarda Ilgın Konya haricindeki diğer lokasyon ve proje bilgilerimizi de paylaşacağız. Satışta olan ünitelerle ilgili bilgileri web sitemizden bulabilirsiniz” dedi.

 

Continent Worldwide Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Zagikyan ise, " Öncelikle Sayın Mustafa Özcan’a bize ve markalarımıza güvendikleri için çok teşekkür ediyorum. Ilgın, Konya projesi çok özel ve güzel bir proje. Toplamda 20.000 m2 üzerinde inşaa edilecek bu güzel resort otel, yılın her vakti ayrı bir güzelliğe sahip olacak ve ayrıca, daimi konaklamayı tercih edecek unite yatırımcıları da, tüm hizmetlerimizden yararlanmanın ayrıcalığını yaşayacak. Anlaşmamız toplamda 10 lokasyonu kapsıyor ve çok kısa sürede bu lokasyonların bilgilerini vermiş olacağız. Tüm misafirlerimizi bizlerle birlikte bu yeni nesil yaşam konseptini keşfetmeye davet ediyoruz” dedi ve ekledi, “Bu yeni projeler ile birlikte, Türkiye içinde hızla büyümeye devam etmekteyiz. Bursa, Kocaeli, Biga ve İstanbul’daki otel projelerimiz de devam etmekte. Orta Doğu ve Afrika otellerimizin her geçen gün açılması, Global olarak, çok kısa bir süre içince Continent Hotels & Resorts ve Swiss Inn Hotels markalarımızın toplamda 50 tesisi geçeceğini ön görüyoruz. Bu bize, şeffaf ilişkiler ile yatırımcılarımızın güvenini kazandığımızı ve doğru yolda ilerlediğimizi gösteriyor.”


Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.