Yükleniyor

Six Senses Kaplankaya Satış ve Pazarlama Direktörlüğü’ne yeni atama

Condé Nast Traveller ve World Luxury Hotel & Spa Awards tarafından; dünyanın ve Avrupa’nın en iyi otelleri ve SPA’sı arasında gösterilen Six Senses Kaplankaya’nın Satış ve Pazarlama Direktörlüğü pozisyonuna, Gamze Büyüksarıyıldız atandı. 

 

Gamze Büyüksarıyıldız, üst düzey otellerde satış ve pazarlama departmanlarında aldığı görevler ile geçen 22 yıllık lüks otelcilik sektöründe geçirdiği iş hayatı tecrübesini yeni pozisyonuna taşıyor. Büyüksarıyıldız, Six Senses Kaplankaya ekibine katılmadan önce Absheron Hotel Group bünyesinde yer alan Allium Bodrum Resort & Spa’nın Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev aldı. Daha önceki yıllarda ise; Radisson Blu Bosphorus Hotel, Istanbul Marriott Hotel Şişli, Istanbul Marriott Hotel Asia ve Conrad Istanbul Bosphorus gibi otellerin satış ve pazarlama yöneticiliğini üstlendi.

 

Gamze Büyüksarıyıldız, Ocak 2023 itibari ile de Six Senses Kaplankaya’nın marka pazarlama, satış ve gelirler yönetiminin içinde bulunduğu Satış ve Pazarlama departmanını yönetecek.

 

Satış ve Pazarlama alanındaki profesyonel deneyimini, dünyaca ünlü sürdürülebilir sağlıklı yaşam felsefesiyle dikkat çeken Six Senses Hotels Resorts Spas bünyesinde yer alan; Six Senses Kaplankaya’nın doğa dostu sunduğu hizmetlerine de yansıtacak olan Büyüksarıyıldız; “Six Senses Kaplankaya, doğa ile yeniden bağ kurmayı hedefleyen ritüellerle alışılmışın dışında bir deneyim sunuyor. Misafirlerimize sunduğumuz bu deneyimleri, marka anlayışımızı, iş modelimiz ve ekosistemimizi sürdürülebilir bir eksen üzerinde kurgulamaya devam edeceğiz. Özellikle bulunduğumuz bölgede yerel kültüre saygı kapsamında yaptığımız çalışmalarımız artarak devam edecek” diye belirtti. 

 

Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.