Yükleniyor

TP-Link, 11 Yıldır Liderliğini Koruyor

TP-Link, IDC verilerine göre 2021 yılında da dünya kablosuz ağ (WLAN) pazarında lider oldu. Böylece üst üste 11 yıldır pazar lideri olarak önemli bir başarı elde etti.

 

TP-Link®, üst üste 11 yıl boyunca kablosuz ağ (WLAN) pazarını* lider olarak tamamladı. 2021 yılını yüzde 17,8’lik bir pazar payı ile yine lider olarak tamamlayan şirket, bu başarısını çalışanları, iş ortakları ve tüm TP-Link müşterilerine borçlu olduğunu açıkladı.

 

26 yıllık bir şirket olan TP-Link, sürekli kendini geliştiriyor. Başta sadece ağ ürünleri üreticisi olan şirket, bireysel, kurumsal ve ISP’lere yönelik ağ çözümlerinin yanı sıra artık tüketici elektroniği ve güvenlik kameraları gibi yeni pazarlara da açılmış durumda. 170’den fazla ülkede ürünleri satılan TP-Link, 1.7 milyardan fazla kullanıcıya hizmet veriyor.

 

TP-Link yetkilileri, ardı ardına 11 yıllık liderlik başarısının küreselleşmeyi benimsemek, ürün rekabet gücünü korumak ve araştırma-üretim-satış entegrasyonunu doğru kurmaktan kaynaklandığını belirtiyorlar. Kullanıcılara kullanımı kolay ve yüksek kaliteli ürünler geliştirmeye kendilerini adadıklarını açıklayan yetkililer, gelişen teknolojilere yatırım ve ürün kalitesi sayesinde dünyanın dört bir yanından ödüller aldıklarını vurguluyorlar. 

 

Mükemmelliği sürdürmeye ve geleceğin olanaklarını keşfetmeye devam edeceğini belirten TP-Link yetkilileri, “Daha iyi bir TP-Link yaratacağız ve herkes için daha iyi bir dünya inşa etmek için çalışacağız” diyorlar.

 

 

Turizm Proje Dergisi 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.